Jsme přátelé, jsme zábava,
jsme hra i soutěž, jsme golf,
                       jsme KHGCS!


Úvod --> Klub | Ceník | Novinky | Akce klubu | Klubové desatero | Stanovy | Diskuse | Novinky e-mailem | Počasí

 Informace o klubu


Klub hráčů golfu České Švýcarsko (oficiální zkratka je KHGCS) je spolek registrovaný ve Spolkovém rejstříku. Jeho činnost je upravena stanovami klubu. Nově, od počátku roku 2017 provozuje KHGCS golfové hřiště, na němž bylo v minulosti v pronájmu. V otázkách spojených s přijetím do klubu, členstvím či rezervací hry a souvisejících záležitostí se proto, prosím, obracejte výhradně na managera KHGCS Ivana Širokého.

Vznik klubu se datuje ke dni 24. října 2000, kdy šest zakládajících členů vykonalo v historické restauraci Selský dvůr ustavující akt. Jeho součástí bylo sepsání prvních stanov a rámce pravidel pro sportovní a společenskou činnost, jakéhosi desatera klubu.


INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ V KLUBU

Vstopit do Klubu hráčů golfu České Švýcarsko je v podstatě jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku a zaplatit potřebné poplatky. Po vyplnění a odevzdání přihlášky, zaplacení všech poplatků budete registrováni v klubu i v České golfové federaci.

Soubory a odkazy:

Ceník členství

Přihláška | DE: KHGCS_Aufnahmeantrag_2017.doc

Tabulka ročního hracího poplatku 2020

Fotografie z klubového životaPartnerská hřiště 2021


50%
GC Bitozeves
GC Teplice - Cínovec
GC Grabštejn
MTGC Terezín
GC Libouchec
30%
GC Barbora
GC Terasy - Ústí nad Labem
KGCM Malevil
GC Mladá Boleslav - hřiště Mladá Boleslav
25%
GC Liberec - hřiště Machnín
20%
GC Česká LípaSlevy platí pro všechny hráče s platným neblokovaným členstvím na rok 2021, neplatí na zlevněná turnajová fee a jsou platné po všechny dny v týdnu včetně svátků.

Slovo prezidenta klubu
Milé návštěvnice, milí návštěvníci,

vítejte na webových stránkách Klubu hráčů golfu České Švýcarsko (KHGCS) ať už se o golf zatím pouze zajímáte nebo ho již hrajete. Chceme vám zprostředkovat aktuální informace ze života členů klubu a z našeho domovského hřiště v obci Janov u Hřenska. K dispozici vám jsou informace o hřišti a jeho jamkách, včetně mapek a fotografií či kalendář sportovních a společenských akcí.

Naleznete zde i další, doplňující informace pro hráčky a hráče golfu, kteří si chtějí na našem hřišti zahrát – např. předpověď počasí, informace o provozní době či o omezeních vstupu na hřiště. Nabízíme i odkazy na články o golfu nebo na servery s aktualitami ze světa “zeleného sportu”. V neposlední řadě můžete prostřednictvím webových stránek komunikovat s členy výboru a/nebo klubu.

Rok 2017 je z hlediska života KHGCS přelomovým. To proto, že jsme byli okolnostmi nuceni převzít hřiště jako provozovatelé, s čímž jsme neměli zkušenosti. Jako členové výboru se proto musíme učit řadě nových věcí a největší přímě péče o hřiště a jeho provoz na sebe převzal manager Ivan Široký, kterému bych za jeho nasazení chtěl poděkovat. Vy nám můžete pomoci přežít tím, že jste nebo se stanete členy našeho klubu, budete chodit na turnaje a/nebo si přijedete alespoň zahrát. Hřiště je letos v dobré kondici, takže to určitě stojí za to. Proto neváhejte.

Jménem výboru KHGCS vám přeji, aby vám naše webové stránky byly užitečným pomocníkem pro zpříjemnění vašeho golfového života, případně i zdrojem poučení a zábavy, stejně jako golf. Bubba Watson jednou řekl: “Hraju golf, protože je to zábava”. Proto ho hrajeme i my v KHGCS a totéž přeji i vám.

PhDr. Josef Radimecký, Ph.D., MSc.
Prezident KHGCSSAPRIL s. r. o. - Partner mládežnického golfu Česká golfová federace Oficiální stránky provozovatele hřiště Janov Janov Trip Series - Stránky golfové série MY TOUR Golf Levný Golf.cz SAPRIL s. r. o. - Partner mládežnického golfu Česká golfová federace Oficiální stránky provozovatele hřiště Janov Stránky golfové série MY TOUR Golf Levný Golf.cz
ÚVOD | SITEMAP


© 2013 - 2021 Klub hráčů golfu České Švýcarsko.

Desing & programming by MartIniX.