Jsme přátelé, jsme zábava,
jsme hra i soutěž, jsme golf,
                       jsme KHGCS!


Úvod --> Janov Trip Series Kliknutím se otevře nové okno s externím obsahem.| Užitečné odkazy | Golfový bazar | Golfové slevy | Sitemap | Administrace Kliknutím se otevře nové okno s externím obsahem.

 Užitečné odkazy

Česká golfová federace Oficiální stránky České golfové federace, najdete zde všechny oficiální turnaje, databázi hráčů a mnoho dalšího...
Golf Janov Oficiální stránky provozovatele hřiště Janov, společnosti Nord Bohemia Golf, s. r. o.
Hraj golf, změň život Projekt je zaměřen na lidi, kteří nemají s golfem zkušenosti a jednoduše mohou s touto skvělou hrou začít.
Bavte se golfem Pro vás všechny, kteří máte rádi zábavu s přáteli a pobyt v přírodě, připravila Asociace majitelů golfových hřišť o.s. projekt "Bavte se golfem". Nyní budete moci hrát golf bez nutnosti složení zkoušky a získání handicapu. S kartou rekreačního hráče si zahrajete na řadě českých i evropských hřišť. Přejeme vám hezkou hru.
Greenieplanet V podstatě obdoba Facebooku, zaměřená na golf, jeho hráče, rezorty, hřiště, zájmy apod.
MY TOUR Golf Golf, ubytování na golf, počasí na golf, golfová hřiště, zprávy z golfu, TV, výsledky golfových turnajů
Levný Golf.cz Dlouhodobě nejnavštěvovanější golfový bazar s inzercí zdarma v ČR a SR umožňuje každému golfistovi kupovat či nabízet vše počínaje golfovými holemi přes členství v renomovaných klubech až např. po značkové golfové oblečení. Ať začátečník či profesionál, všichni zde najdou, co hledají.

SAPRIL s. r. o. - Partner mládežnického golfu Česká golfová federace Oficiální stránky provozovatele hřiště Janov Janov Trip Series - Stránky golfové série MY TOUR Golf Levný Golf.cz SAPRIL s. r. o. - Partner mládežnického golfu Česká golfová federace Oficiální stránky provozovatele hřiště Janov Stránky golfové série MY TOUR Golf Levný Golf.cz
ÚVOD | SITEMAP


© 2013 - 2021 Klub hráčů golfu České Švýcarsko.

Desing & programming by MartIniX.