Tvořím weby,
pomáhám LIDEM

Jsem tu proto, abych Vám pomohl v oblasti IT, a to s čím budete potřebovat. Nejen počítače, ale i jejich programové vybavení, tvorba webu, grafika, e-commerce a konzultace. Stačí se ozvat.

KontaktReference

  

36

webů vytvořeno

823

konzultací

5125

IT zásahů

13

spokojených klientů

  
Co dělám

Tady najdete pár informací o tom, co dělám.

Tvorba webu

Tvořím weby na přání uživatelů. Dělám jak weby na zakázku, tak v nejpoužívanějším CMS, kterým je Wordpress. Je tak na Vás, jakou cestou chcete jít.

Správa IT

Vzdálená pomoc uživatelům IT je prostě nutnost. Nikdo nechce čekat, až dorazí technik a odstraní problém. Proto se starám o své klienty na dálku.

Konzultace

Protože nikdo neví všechno, jsem tu pro Vás i jako konzultant. Můžeme probrat bezpečnost, hardware, software, ale i možnosti e-commerce. Pokud potřebuje poradit, ozvěte se.
  

Co o mě říkají

  

Hodnocení

Martin Šturm je nomen omen ve všech významech svého příjmení (v němčině). Při tvorbě, údržbě a vylepšování našich webových stránek, které pro náš klub vytvořil, je jako „bouře“ nápadů. Nové výzvy a úkoly bere „útokem“, takže mu my, ostatní, někdy nestačíme… A navíc má rád „burčák“ i golf stejně jako my.
Takže mé hodnocení je jasné – dávám mu 5 hvězdiček.

PhDr. Josef Radimecký, Ph.D., MSc.

Prezident KHGCS

  


Kontaktní formulář

Pokud potřebujete poradit nebo byste se rádi něco více dozvěděli o tom, jak Vám mohu pomoci, vyplňte tento formulář. Potkáme se třeba u kávy.

 


    Moje projekty a partneři