Informace o klubu

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ V KLUBU

Vstoupit do Klubu hráčů golfu České Švýcarsko je v podstatě jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku a zaplatit potřebné poplatky. Po vyplnění a odevzdání přihlášky, zaplacení všech poplatků budete registrováni v klubu i v České golfové federaci.


SLOVO PREZIDENTA KLUBU

Milé návštěvnice, milí návštěvníci,

vítejte na webových stránkách Klubu hráčů golfu České Švýcarsko (KHGCS), ať už se o golf zatím pouze zajímáte nebo ho již hrajete. Chceme vám zprostředkovat aktuální informace ze života členů klubu a z našeho domovského hřiště v obci Janov u Hřenska. K dispozici vám jsou informace o hřišti a jeho jamkách, včetně mapek a fotografií či kalendář sportovních a společenských akcí.

Naleznete zde i další, doplňující informace pro hráčky a hráče golfu, kteří si chtějí na našem hřišti zahrát – např. předpověď počasí, informace o provozní době či o omezeních vstupu na hřiště. Nabízíme i odkazy na články o golfu nebo na servery s aktualitami ze světa “zeleného sportu”. V neposlední řadě můžete prostřednictvím webových stránek komunikovat s členy výboru a/nebo klubu.

Od roku 2017 jsme byli okolnostmi nuceni převzít hřiště jako provozovatelé. Děláme to tak, jak nejlépe umíme, byť máme k dispozici jen omezené finanční prostředky, ale snažíme se, aby hřiště bylo v co nejlepší kondici. V roce 2020 jsme museli původní půdorys hřiště změnit, protože nám Obec Janov vypověděla nájemní smlouvu na pozemky, kde stávala část jamek. I to jsme zvládli s pomocí a podporou našich členů, sponzorů a majitele hřiště. Vy nám můžete pomoci udržet hřiště a jeho provoz, případně je dále vylepšovat tím, že jste nebo se stanete členy našeho klubu, budete chodit na turnaje a/nebo si přijedete alespoň zahrát. U nás je krásně, nejen hřiště a okolní příroda, jedinečná je podle mého názoru i “rodinná” atmosféra, která v našem klubu panuje. Proto neváhejte.

Jménem výboru KHGCS vám přeji, aby vám naše webové stránky byly užitečným pomocníkem pro zpříjemnění vašeho golfového života, případně i zdrojem poučení a zábavy, stejně jako golf. Bubba Watson jednou řekl: “Hraju golf, protože je to zábava”. Proto ho hrajeme i my v KHGCS a totéž přeji i vám.

PhDr. Josef Radimecký, Ph.D., MSc.
Prezident KHGCS


Klub hráčů golfu České Švýcarsko (oficiální zkratka je KHGCS) je spolek registrovaný ve Spolkovém rejstříku. Jeho činnost je upravena stanovami klubu. Po 16 letech činnosti KHGCS, kdy provozovatelem hřiště Janov byla společnost NORD BOHEMIA GOLF s.r.o. se od 1. 1. 2017 stal provozovatelem hřiště Janov přímo Klub hráčů golfu České Švýcarsko, spolek. V otázkách spojených s administrativou klubu a případnou žádostí o členství v klubu se obracejte na Hanu Hykšovou (+420 602 286 006), případně na Jana Kršíka (+420 602 566 198). Žádosti o informace zasílejte na e-mail info@khgcs.cz.

Vznik klubu se datuje ke dni 24. října 2000, kdy šest zakládajících členů vykonalo v historické restauraci Selský dvůr ustavující akt. Jeho součástí bylo sepsání prvních stanov a rámce pravidel pro sportovní a společenskou činnost, jakéhosi desatera klubu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email