Finále Janovský Major 2023 by Voko Optica Cup

Datum

7. října 2023
Události vypršely

Čas

10:00 - 16:00

Cena

500 Kč

Zveme Vás na velké Finále Janovských Majorů 2023, jako již tradičně pod patronací Optiky Pavla Krňáka.

V sobotu se dozvíme, kteří 3 golfisté získají ve svých kategoriích titul a s ním spojenou výhru – roční Fee na sezonu 2024 v hodnotě 8.500,-Kč!!! Tento turnaj – finále – je hodnoceno pro účely Majoru stablefordovými body, násobenými koeficientem 2,0.

Krásné ceny a trofeje jsou připraveny i pro vítěze tohoto turnaje – pro první 3 hráče v každé kategorii, i pro vítěze vložených soutěží Longest Drive Pánové a Dámy, a společnou Nearest to Pin.

Jde o poslední “oficiální” turnaj v této sezoně na krásném Janovském hřišti. Přijďte si užít golf, svačinu po Devítce, oběd po hře, a přátelskou atmosféru našich turnajů!

Flighty budou složeny z přihlášených hráčů a startovat budou dle průběžného pořadí Majorů tak, že největší adepti na celkové vítězství startují v závěru startovní listiny.  Průběžné pořadí naleznete na serveru cgf.cz/turnaje jako přílohu u tohoto turnaje( v detailu akce zde na webu khgcs.cz stačí kliknout na  oddíl “více informací”).

Na turnaj se přihlašujte na serveru cgf.cz/turnaje, v co největším počtu, ať si užijeme společné setkání, golf a krásný den!

Moc se na Vás všechny těšíme!

Golf Janov

Umístění

Golf Janov
Janov 233, 405 02 Janov

Událost je ukončena.

Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email

Napsat komentář