XII. Allianz Open Janov 2023

Datum

26. srpna 2023
Události vypršely

Čas

8:30 - 18:00

Cena

600 Kč

Více info

Číst více

Vážené golfistky, vážení golfisté, přátelé, kamarádi,

zveme Vás na turnaj pod patronací Allianz pojišťovny, světové pojišťovny č.1, globálního partnera Olympijských her a partnera českého olympijského týmu.

Jako tradičně se můžete těšit na golfové zápolení o pěkné golfové i věcné ceny, občerstvovací stanici na hřišti, výtečnou svačinu i oběd po hře a v neposlední řadě na společenský večer po skončení turnaje, na který jsou zváni všichni hráči, všichni členové klubu, a to i se svými partnery. Budou se  podávat utopenci, hrát hudba a budete mít možnost si i zatančit.

Protože se jedná o největší(co do účasti) akci sezony, počítejte s tím, že Vaše přítomnost se neomezí na klasických 6 hodin běžného turnaje, ale tentokrát pobydeme na Janově celý den a celou noc. Proto doporučujeme zajistit si ubytování nebo noční odvoz domů.

Přihlašujte se klasicky na serveru cgf.cz/turnaje. Komu bude server hlásit, že je kapacita přihlášení již vyčerpána, jednoduše zavolejte pořadatelům – Honza Kršík 602566198, Jitka Kršíková 773612015, přihlásíme každého zájemce o účast na této naší akci.

Moc se na Vás všechny těšíme!!!

Golf Janov

Umístění

Golf Janov
Janov 233, 405 02 Janov

Událost je ukončena.

Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email