Allianz Open Janov 2022 – pozvánka

Allianz Open Janov 2022 – pozvánka

Vážené golfistky, vážení golfisté, přátelé, kamarádi,

dnes Vám píši nejen jako manager a greenkeeper, ale také jako promotér turnaje, který s Jitkou pořádáme v sobotu na našem krásném hřišti – Allianz Open Janov 2022.

Slibuji, že vše bude připraveno tak, jak jste na náš turnaj zvyklí – hřiště, které se po dlouhém suchu konečně obléklo do zeleného hávu, a na něm modrobílá výzdoba Allianz. Výtečný oběd a svačina, utopenci, čerpací stanice u jedničky, hodnotné ceny i večerní zábava s hudbou a tancem.

Letos bude i něco “navíc” – každý z Vás může přispět na sbírku “Janovští golfisté pro Hasiče Hřensko”, a večer před vyhlášením výsledků proběhne slavnostní předání vybrané částky našim zachráncům hřiště a celého Janova.

Od teamu restaurace Vám přináším skvělou zprávu – na večerní párty mají pro nás všechny připraveno nejen dostatek nápojů, ale také “delikatesy” pro naše bříška – v nabídce bude tataráček, rarášci a hříbkové rizoto!

To nejdůležitější jste ale Vy, a Vaše skvělá nálada! O tu ale nemám žádných obav, zvláště když se podívám na seznam přihlášených…! Takže:

Moc se na Vás těšíme!!!

AZ_Logo_modre_CMYK_C_JPG
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email