Golfhäftet – hra za 1/2 Fee

Golfhäftet – hra za 1/2 Fee

Vážené golfistky, vážení golfisté, členové našeho klubu,

s radostí Vám přinášíme další z výhod členství v KHGCS. Náš klub je oficiálně zapojen do projektu “Golfhäftet”. Jedná se o švédský golfový projekt, umožňující golfistům jednou za rok hrát na každém z vybraných evropských hřišt a resortech se slevou 50% na fee.

V současné době je do projektu zapojeno více než 1.200 golfových hřišť a více než 300.000 golfistů. Hrát za poloviční fee můžete na každém z těchto hřišť.

V České republice se naše hřiště a náš klub zařadilo do společnosti těchto subjektů:

Austerlitz, Svobodné Hamry, Ostravice, Kunětická hora, Cihelny, Bechyně, Hodkovičky, Kynžvart, Molitorov, Golf club Praha(Motol), Čertovo Bžemeno, Františkovy lázně, Mariánské lázně, Bohdaneč, Olomouc, Sokolov, Greensgate Plzeň, Kaskáda, Kořenec, Darovanský Dvůr, Ropice.

Jak to funguje: zakoupením členství Golfhäftet za 59eur na rok získáváte kartičku(buď fyzickou nebo elektronickou – aplikace ke stažení na Apple store nebo GooglePlay), která Vám umožňuje jednu hru za poloviční fee na všech zapojených hřištích v celé Evropě. Držitelům karet zároveň chodí minimálně 1x měsíčně newsletter s novinkami projektu.

Kartičku(členství) si můžete zakoupit buď  na stránkách golfhaftet.com(za 59eur) nebo je zde také možnost zakoupit si ji přes náš klub za zvýhodněnou cenu 50eur. Požadavky na zakoupení kartiček prosím směřujte na mě – manažera klubu (tel.: 602 566 198, mail: honzakrsik@gmail.com)

Přehled všech zapojených hřišť najdete na odkazu:  https://www.golfhaftet.com/en/golf-courses/

Věříme, že tato novinka bude pro mnohé z Vás zajímavá a přínosná!

Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email