Vážené golfistky, vážení golfisté, přátelé, kamarádi,
v sobotu(dámy a páni) a v neděli(páni) se koná na našem hřišti první ze sportovních vrcholů sezony – Mistrovství klubu 2026 ve hře na jamky.
Dámy si v sobotu a pánové v sobotu a v neděli zahrají o mistrovský titul, krásné poháry, věcné ceny a vouchery na spřátelená hřiště. Tento sportovní a zároveň přátelský víkend si užijeme golf, jak ho po většinu roku neznáme. Zažijeme spoustu golfu, a krásného zápolení, každý víkendový den s výborným obědem.
V minulých letech byla účast omezena do hcp 36, který jsme nyní posunuli až do hcp 50. Chceme Vám umožnit zažít tuto krásnou atmosféru mistrovství.
Nyní nám chybí do “plného stavu” – pavouka, 2 dámy a 4 pánové. Žádáme Vás, dámy, které mouhou v sobotu, a pány, kteří chtějí hrát v sobotu i v neděli, aby se na mistrovství přihlásili.
Moc se na Vás a tuto krásnou golfovou akci těšíme!!!