Sezona – poděkování a výhled

Sezona – poděkování a výhled

Vážení členové, golfistky a golfisté, přátelé a kamarádi,

v sobotu 13.11. jsme Svatomartinskou husou slavnostně a důstojně ukončili letošní golfovou sezonu na Janově.

Chci Vám touto cestou poděkovat za Vaši přízeň, za Vaši účast na všech akcích klubu, turnajích a brigádách. Pro mě osobně to byl první rok, kdy jsem se staral jak o hřiště, tak o golfové a společenské vyžití každého z Vás. Věřím, že jste si vše užili hezky, ale budu Vám každému vděčen i za připomínky a náměty k mé práci.

Vaše úsměvy, radosti ze hry a ze setkání, trpělivost při postupných startech, potlesky a ovace při vyhlašování vítězů, a hlavně Vaše spokojenost, to vše mi bylo tou největší odměnou, za kterou Vám všem nepřestanu děkovat!

Toto vše se událo také díky pomoci a podpoře našich partnerů a sponzorů, lidí a firem, pro které je golf na Janově záležitostí jejich srdce. Díky moc za Vaši podporu, a také za to, že můžeme s Vaší pomocí počítat i v dalších letech!

Na příští rok máme pro Vás připraveno opět několik zlepšení a “zkrášlení” na hřišti. V golfovém a společenském dění se můžete těšit jak na tradiční, tak i na nové turnaje, noční turnaje, a také nově na hcp středy, kde bude možno si i ve všední dny užít oficiální soutěžní hru.

Aby nám vše “šlapalo” jako dosud, je nezbytná a důležitá úhrada Vašich ročních poplatků(fee). Nejlépe do 31.ledna příštího roku. Číslo účtu a výši ročního fee Vám zde nebudu vypisovat, vše je perfektně popsáno na našich stránkách khgcs.cz, v sekci Klub – ceník členství.

Zaplatit si poplatek můžete buď převodem, nebo je také možná u Vládi Šoltyse na indooru v Děčíně úhrada hotovostní.

Co je připraveno na zimu:

Naše Janovské tradiční zimní akce jako MK v bowlingu, Společenský večer(ples), Krmení kaprů, Novoroční odpal jsou naplánovány, věřme že nám je covid opět nezhatí… Sledujte prosím naše stránky, akce tam včas uvidíte. Pro všechny, kteří nechtějí ztratit přes zimu svou golfovou výkonnost, nebo se dokonce chtějí zlepšit a na jaře zazářit, ale hlavně chtějí se setkávat a hrát – Golfový simulátor u Vladimíra Šoltyse v Děčíně je připraven, a Vláďa se na Vás všechny těší! Bude zde uspořádán i zimní turnaj – Mistrovství klubu na simulátoru Telefon na Vláďu: 724 133 011.

Ještě jednou díky, těším se jak na zimu, tak na novou sezonu u nás – v Janově!!!

Váš manager Honza Kršík

7
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email