Společenský večer KHGCS 14.ledna 2023 od 19:30 hodin

Společenský večer KHGCS 14.ledna 2023 od 19:30 hodin

Zveme Vás, Vaše blízké i přátele na největší společenskou událost Janovského klubu!

Tentokráte v prostředí nám všem dobře známém – v Hotelu a restauraci Devítka v Janově.

Pestrý raut, vložené golfové soutěžě, bohatá tombola, k tanci a poslechu nás pozve živá kapela – sdružení hudebníků FLASH. Po ukončení jejich produkce bude následovat diskotéka s největšími peckami 80.let!, To jsou atributy této naší společenské akce! Organizátoři plesu zaručují kvalitní zážitek a Vaši spokojenost!

Team hotelu a restaurace pro Vás připraví nejen dokonalé dobroty, ale má pro Vás všechny milé překvapení v podobě “dumpingových” cen na ubytování v hotelu: Ubytování i se snídaní v tento slavný den vyjde na 500,-Kč/osobu!!! Ubytování si objednávejte a rezervujte u Hanky Molkové, tel.: 603204930, e-mail: molkova.h@seznam.cz

Svoji účast si můžete zajistit několika způsoby:

  1. Na účet klubu 176485937 / 0300 zašlete  600,-Kč(popřípadě násobek této částky dle počtu osob), jako VS uvedete Vaše členské číslo, a do poznámky k platbě napíšete heslo PLES + Vaše Jméno
  2. U Vládi Šoltyse na indooru v Děčíně zaplatíte v hotovosti, a ujistíte se, že Vás Vláďa zapsal do seznamu účastníků
  3. Zavoláte Honzovi Kršíkovi 602566198 s potvrzením své účasti, a vstupné uhradíte na místě

Všechny způsoby mají jedno společné, a to termín do kdy potřebujeme znát Vaši touhu zúčastnit se: nejpozději do 10.ledna 2023!  Je to velmi důležité pro zajištění správného množství pochutin v rautu.

Také Vás všechny chceme požádat, kdo máte doma zbytečné, nebo tzv. “putovní” ceny, které by jste mohli věnovat do tomboly, budeme moc rádi za Vaše příspěvky! Kdo jste z Děčína a okolí, můžete je již ode dneška nosit k Vláďovi Šoltysovi na indoor, děkujeme moc!

Opravdu moc se na Vás těšíme!!!

 

Disco
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email