Turnaj dvojic, rodinných a rodinných generačních dvojic 2024 v sobotu 13.7. od 10:00

Turnaj dvojic, rodinných a rodinných generačních dvojic 2024 v sobotu 13.7. od 10:00

Vážené golfistky, vážení golfisté, přátelé, kamarádi,

přijďte si v sobotu na naše krásné hřiště v té nejlepší kondici zahrát turnaj nevšedním a zábavným formátem foursome, kde se soutěžní týmy – dvojice střídají v ranách z odpališť i na hřišti. Nemusíte se bát zhoršení hcp – turnaj je bez úpravy.

V tomto turnaji hrají ve společné kategorii jako tým dvojice kamarádů, generační rodinné dvojice – například rodič+dítě, prarodič+vnuk, a rodinné dvojice – například manželé, partneři, sourozenci, příbuzní. Hrajeme systémem Foursome ve čtyřčlenných flajtech. Turnaje se mohou účastnit i hráči bez hcp. Jedná se hlavně o společenskou akci, přijďte si užít netradiční a milý formát turnaje a hry pro hráče všech výkonnostních kategorií a věku! Generační rodinné dvojice s účastníkem do 10.let hrají 9 jamek, s účastníkem od 11.let a partnerské dvojice 18 jamek.

Stravování(svačina, oběd) i ceny pro vítěze(vouchery+věcné ceny) jsou zajištěny, hřiště bude připraveno…!

Přihlašujte se na severu cgf.cz/turnaje, a přijďte si užít krásný den!

Těšíme se na Vás!

ORLANDO, FLORIDA - DECEMBER 20: Tiger Woods of the United States and Charlie Woods line up a putt on the third green during the final round of the PNC Championship at the Ritz-Carlton Golf Club Orlando on December 20, 2020 in Orlando, Florida. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images)
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email