Turnaj rodinných a rodinných generačních dvojic v sobotu 1.7. od 10:00

Turnaj rodinných a rodinných generačních dvojic v sobotu 1.7. od 10:00

Vážené golfistky, vážení golfisté, partneři, příbuzní, rodiče, prarodiče a děti,

na úvod prázdnin, v sobotu 1. července jsme pro Vás všechny připravili turnaj, ve kterém se při formátu foursome(střídání ran a odpališť) budete muset spolehnout jeden na druhého.

Turnaj pořádá náš klub a pro vítěze jsme připravili krásné ceny, včetně voucherů na volné hry na spřátelených hřištích! Naše kuchyně připraví jak je zvykem výbornou svačinu po devítce a chutný oběd po hře!

Tento turnaj je zároveň oslavou toho, že náš klub je složen z valné části právě z partnerů, příbuzných, rodičů, prarodičů a dětí, a jak je známo: “Ve dvou se to lépe táhne!”

Na přihlášení na tento milý turnaj máte čas až do soboty do 9:00 hodin, protože přihlásit se můžete na serveru cgf.cz/turnaje, nebo telefonicky, nebo přímo na místě do zmíněných 9. hodin.  Připomínám, že turnaje se mohou zúčastnit i “negolfisté”, čili bez členství v čgf.

ORLANDO, FLORIDA - DECEMBER 20: Tiger Woods of the United States and Charlie Woods line up a putt on the third green during the final round of the PNC Championship at the Ritz-Carlton Golf Club Orlando on December 20, 2020 in Orlando, Florida. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images)
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email