Výzva Týmu Janova – Prezidentský pohár Libouchec-Janov sobota 23.9.

Výzva Týmu Janova – Prezidentský pohár Libouchec-Janov sobota 23.9.

Vážené golfistky, vážení golfisté, členové klubu,

již v sobotu se odehraje podzimní část Prezidentského poháru Libouchec – Janov. V souboji o zisk putovního poháru změříme síly se soupeřem zdatným, ale “hratelným”. Doma jsme na jaře Libouchec porazili celkem jasně, nyní to bude o něco těžší, neb se hraje na jejich domácím hřišti v Libouchci.

Libouchecké hřiště je letos ve výborném stavu a pořadatelé přislíbili jeho kvalitní přípravu odpovídající události roku 2023! Bohaté pohoštění je v Libouchci pro nás zajištěno na vysoké úrovni! Také počasí bude nádherné, takže vše nám hraje “do not”, tak aby jsme držení poháru z jara letos obhájili i na podzim!

K obhajobě a k důstojné reprezentaci Janova ovšem potřebujeme, aby náš tým obsahoval a čítal alespoň 20 golfových bojovníků, odhodlaných pro vítězství Janova držet partu a předvést svůj nejlepší golf!

Zatím je nás přihlášeno ovšem pouze 11 hráčů, takže tímto vyzýváme všechny Vás ostatní, aby jste svou účastí doplnili a posílili náš Janovský tým a přijeli si užít tuto nádhernou, sportovní a společenskou akci! Bez Vás to nedokážeme!

Přihlašujte se prosíme na webu cgf.cz/turnaje jako na turnaj v Janově( odkaz je zde:  https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=837866948 ), nezapomeňte na naše klubová trička, týmového ducha a  dobrou náladu!

Těšíme se na Vás, a: “Dycky Janov!!!”

Presidents-Cup
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email