Začínáme 16.4. – sezóna startuje!

Začínáme 16.4. – sezóna startuje!

Vážení golfisté, přátelé Janova, kamarádi,

po dlouhém, sněhovém, ledovém a větrném čekání se nám přiblížil začátek nové sezóny na Janově. Zahájíme ji v sobotu před Velikonocemi, a další turnaje budou následovat každou sobotu, někdy i v týdnu, někdy i v noci…!

O prvních turnajích Vás chci informovat dnes:

1)  Otevírání fervejí – Velikonoční Texas 16.4.: I když ještě na zimní greeny ze zimních odpališť, sejdeme se k zahájení sezony v pohodovém formátu Texas scramble. Pro první tři flighty budou připraveny speciální Velikonoční ceny, pro všechny ostatní výtečný oběd po hře!

2) Only seven – sedmičkový turnaj 23.4.: Rozehrát se před “opravdovými” turnaji jen sedmičkou a puttrem? To je nejen výzva, ale také léty osvědčený nejlepší způsob, jak po zbytek roku hrát ten svůj nejlepší golf! Mnohdy i zjistíme, že vlastně ostatní hole v bagu ani nepotřebujeme… Samozřejmostí je chutný oběd od týmu restaurace Devítka!

3) Otevírání Greenů 30.4.: První “opravdový” hcp turnaj na 18 jamek, kde si na své přijdou i ti soutěživí z nás! Klasický formát na stb body. Klasický průběh i služby – svačina po 9, oběd po hře, postupný start.

4) Derby Česká Lípa – Janov, hrajeme v České Lípě 7.5.: Začátek nové tradice utkání se sousedními hřišti v nesmiřitelném, ale čestném boji na jamky. Na jaře v Lípě, v létě u nás v Janově odveta! Náš tým budou reprezentovat Ti z Vás, kteří se přihlásí přes web cgf.cz – turnaj na hřišti Janov( Janovští se přihlašují jako na turnaj v Janově, Českolipané jako na turnaj v České Lípě). Zahrajeme si na mistrovském hřišti za startovné 500,-Kč bez fee, večer se pobavíme i zatancujeme, ale hlavně: ten krásný putovní pohár vyhrajeme a získáme do držení My!!!

5) Prezidentský pohár Janov – Libouchec 14.5.: Partu skvělých lidí z Libouchce přivítáme u nás v Janově, a utkáme se ve stejném formátu jako při Derby v Lípě o zisk a držení Prezidentského poháru, tak jako je to zvykem při souboji Spojených států proti týmu Světa! Na tuto sobotu si prosím udělejte čas i večer, kde společně se soupeři oslavíme tuto “mezikontinentální” akci hudbou a zpěvem!

Připomínám Vám všem známý zvyk, že na každý turnaj se můžete přihlašovat vždy měsíc před konáním turnaje, takže na  první 4 turnaje, na které jsem Vás milerád pozval, se můžete přihlašovat již nyní, přičemž na Derby v Lípě od zítra(7.4.) od rána.

Moc se na Vás všechny těšíme už před Velikonocemi!

 

3453901_logo_klubhracu
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email