Zpráva o vítězství v Derby a Pozvánka na Prezidentský pohár – tuto sobotu od 10. hodin

Zpráva o vítězství v Derby a Pozvánka na Prezidentský pohár – tuto sobotu od 10. hodin

Vážené golfistky, vážení golfisté, přátelé, kamarádi,

je mi velkou ctí a obrovskou radostí zpravit Vás o velkém vítězství našeho KHGCS týmu v Derby s Českou Lípou. Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci Janova. Nezalekli jsme se mistrovského hřiště ani našich soupeřů(většina z nich jsou i naši kamarádi) a jasným výsledkem 11:4 jsme dokázali získat do držení putovní pohár pro vítěze derby!!! Díky vzorné přípravě a milému přijetí od Českolipského klubu jsme si užili krásný golfový den plný slunce a zážitků!

Pohár Derby jsme do Lípy z Janova přivezli. a díky skvělé hře zase odvezli zpět domů. Nyní nás však čeká mnohem těžší úkol – vybojovat tuto sobotu 13.května nazpět Prezidentský pohár, který nám byl za krutých, až hraničních podmínek uzmut loni na podzim v Libouchci!!!

V sobotu bude opět skvělé golfové počasí bez deště, naše hřiště v nejlepší kondici, připraveno bude slavnostní pohoštění, zahájení i vyhlášení této významné události! Přihlašujte se v co největším počtu, zahrajete si jamkový formát hry, dvojice s nejbližšími hcp budou soupeřit o body, které rozhodnou o vítězství. Týmový duch, nevšední sportovní i přátelská atmosféra a navíc skvělá parta našich kamarádů z Libouchce, kteří budou protentokrát našimi soupeři!

Všechny tyto skutečnosti jsou pro Vás tou nejlepší pozvánkou, no řekněte – kde něco takového mají? Přihlášky klasicky na webu cgf.cz/turnaje.

Přijďte si užít společně tuto nevšední a mimořádnou akci – moc se na Vás všechny těšíme!!!

IMG_3063
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email