Brigáda 29.10. a Svatomartinská husa 5.11.2022

Brigáda 29.10. a Svatomartinská husa 5.11.2022

Vážení přátelé, golfistky a golfisté, členové našeho klubu,

na sobotu 29.10.2022 od 9:30 hod. vyhlašuji brigádu na našem hřišti – pomozte nám ho připravit na zimu. Práci budu mít připravenu pro každého z Vás, kdo jste ještě svoji brigádu nestihli, i pro Vás kdo jste ji stihli, ale chcete nám přijít pomoci znovu! Krom práce připravím i buřtíky na opékání a posilující nápoje! Když mi zavoláte dopředu že přijdete, budu Vám vděčný! Ale také záleží na počasí – když by mělo být  asi tak, jak bylo na Prezidentském poháru v Libouchci, nebo ještě hůře, brigádu zrušíme…

A nyní k akci, na kterou je mi ctí Vás pozvat:

V sobotu 5.10. se bude konat naše tradiční, oblíbená a milá Svatomartinská Husa! Termín jsme vybrali v předstihu svatého Martina s ohledem na odlety za teplem mnohých z Vás, tak, aby jste o husičku nepřišli!

Hrát se bude texas scramble na devět, nebo pět, nebo čtyři, a v úplně nejhorším případě na jednu jamku – vše záleží na počasí a vůli zúčastněných.Hra ovšem v tomto případě není to hlavní – hlavní v tento den jsou vybrané lahůdky našich gastromágů z kuchyně restaurace Devítka, a setkání s golfovými přáteli!

Přihlašujte se prosíme na webu cgf.cz/turnaje nebo telefonicky.

Žádáme o přihlášení nejlépe do konce října, aby kuchyně věděla, kolik husí má zakoupit. Kdo chce přijít jen na hostinu – volejte dopředu své požadavky Hance Molkové na tel. 603204930.

Těšíme se na Vás!!!

Husa
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email