Brigáda sobota 30.3. od 9:00 – Úklid hřiště

Brigáda sobota 30.3. od 9:00 – Úklid hřiště

Vážení přátelé a kamarádi,

i když jsme v našem klubu zrušili pravidlo o “povinných” brigádách za úplatu, přesto doufám, že Vám stav našeho hřiště není lhostejný. A Ti z Vás, kdo mají možnost a chuť hřišti pomoci, prosíme přijďte přiložit svou pomocnou ruku tak, aby jsme hřiště po zimě dali opět do pořádku.

V sobotu 30.března má být krásné, slunečné a teplé počasí. Proto na tento den vyhlašuji dobrovolnou brigádu, která bude začínat v 9:00 hodin. Hlavní a jediný úkol zní: úklid hřiště od větví, větviček a zbytku listí. Kdo má tu možnost, přineste si z domova hrábě na trávu.

Na brigádu se mi prosím hlaste buď na mail (honzakrsik&gmail.com) nebo telefon (602 566 198) tak, abych nejpozději v pátek večer měl jasno, v jaké síle se na úklid vrhneme… Dle nahlášeného počtu dobrovolníků zajistím pro Vás pitný režim a buřtíky na svačinku.

Kdo z Vás by nemohl přijít v sobotu, ale přesto chcete pomoci, stačí mi dát vědět a přijít jakýkoli jiný den – každá ruka se hodí…! Nemusíte ani čekat na mé pokyny, stačí si najít místo na hřišti, kde je jakýkoli strom, a větvičky z něj spadané nahrabat na jednu hromádku – s odvozem si už poradím.

Nezvykle teplé počasí probudilo přírodu a také travičku na hřišti dříve, než normálně. Do týdne bude nejvyšší čas, abych ji začal sekat(forgreeny, ferveje, rafy, biotopy) pro její probuzení, houstnutí, tvarování a vyrovnání povrchu. To ovšem nebude možné, dokud na těchto plochách zůstane jediná větvička, která nám otupí a poničí vřetena sekaček…

Za Vaši účast a pomoc Vám srdečně děkuji a moc se na Vás těším!!!

 

 

06_IMG_20230812_163918
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email