Informace z klubu

Informace z klubu

Vážené golfistky, vážení golfisté, přátelé, kamarádi,

dnes Vám přináším 4 informace, první z nich je “velice aktuální”, další aktuální a poslední dvě jsou tak trochu mé “resty”:

  1. Společenský golfový večer sobota 16.3., Janov: ještě nám zbývá několik posledních volných míst, tak pro ty z  Vás, kdo jste si ještě nekoupili lístky, nebo jste se u mě neobjednali(s platbou až na místě), zrekapituluji info o akci: Zakoupit lístek u Vládi Šoltyse nebo si zamluvit účast u mě můžete nejpozději do pondělí 11.3.(zbývá už jen 5 dní). Ubytování v hotelu si u Hanky Molkové – tel.: 603204930 můžete zarezervovat od neděle 15.3.(do soboty je Hanka na dovolené v zahraničí). Atributy akce: Setkání s přáteli, veselá nálada, golfová soutěž, společný přípitek, pestrý raut, bohatá tombola, kvalitní hudba, tanec a zábava! Vstupné 650,-Kč, ubytování se snídaní v hotelu Devítka 500,-Kč/osobu! Když si sebou přivezete své golfové bagy nebo alespoň 1 hůl a 1 míček, a bude ucházející počasí, můžeme si v neděli po snídani proběhnout “střízlivostní” Devítku, než odjedeme domů…!
  2. Karty Golfamore a pojištění Glofplan: Jistě si pamatujete na loňskou nabídku karet Golfhäfted, které umožňují hrát na více než 1 tisíci hřišť v Evropě(i v ČR), na každém z nich jednou za rok za 50% fee. Společnost se přejmenovala na Golfamore( www.golfamore.com), a nabízí nyní v březnu velkou výhodu: Když si do 31.3.2024 zakoupíte a registrujete kartu Golfamore 2024, získáte PLUS verzi zdarma. PLUS znamená, že na hřištích, které to akceptují, můžete za 50% hrát ne jednou, ale několikrát. Když si kartu(elektronickou nebo klasickou) objednáte přes jejich web, bude Vás stát 57 euro, když si ji objednáte přes náš klub, tak jen 50 euro! Kdo by jste měl zájem o tuto výhodu, dejte mi prosím vědět do 29.3. – abych pro Vás mohl karty jménem klubu objednat.

Štěpánka Malinová nabízí všem zájemcům svůj kód(jde používat neomezeně) k pojištění Golfplan, díky kterému si pořídíte toto golfové pojištění místo na 12 měsíců na 14. Zakoupením tohoto pojištění získáte Vaši ochranu, ale také vouchery na volné hry. Když je využijete, máte vlastně golfové pojištění zdarma! Stránky, kde kód můžete použít, jsou https://www.golfplan.cz/kalkulace-golfoveho-pojisteni .  Kód je RBMALINOVA

3. Mistrovství klubu v minigolfu proběhlo v sobotu 13.1.2024 v Děčínském S-Centru. Po náročném a těžkém boji získal titul Ondra Vacek, druhý skončil Saša Lollok a bronz vybojoval Petr Záleský!  Vítězům velká gratulace a všem zúčastněným poděkování za krásnou akci!

4. Derby Janov-Libouchec minigolf/bowling 27.1.2024 S-Centrum: Obrovské poděkování každému jednotlivci i celému týmu za super výkony a týmového ducha, které “způsobily”, že: Putovní pohár pro rok 2024 je náš!!!!

Díky moc, Váš Honza

3453901_logo_klubhracu
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email