Janovský maratón 2021 – 24 hodin golfu

Janovský maratón 2021 – 24 hodin golfu

Vážené golfistky, vážení golfisté, přátelé, kamarádi,

na víkend 3.-4. července jsme pro opravdové golfové fajnšmekry, nadšence a milovníky golfu připravili nevšední a silný zážitek – golfový maratón.

Tento “turnaj” hrají dvoučlenné týmy, kdy se budete střídat po 9. jamkách a 2.hodinách – jeden z týmu hraje, druhý odpočívá. Hromadný start ve 12:00 hodin v sobotu, konec ve 12:00 hodin v neděli. Každý z Vás odehraje za 24 hodin 45 jamek.

Před startem maratónu proběhne instruktáž a slavnostní oběd, po ukončení vyhlášení vítězů(vyhrává ale každý, kdo vydrží) bude oběd ještě slavnostnější a sladší…! Po celou dobu budou maratóncům k dispozici chlazené i teplé nápoje, energetické tyčinky, iontové nápoje(v podobě piva), ovoce, lehké i těžší svačinky. zdravotnická služba.

Vítěznému týmu bude propůjčen do držení na celý další rok putovní pohár a luxusní golfové vouchery. Všichni “doběhnuvší” maratónci obdrží pamětní medaili. V tomto olympijském roce naplníme heslo: “Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se(a přežít)”!

Co budete potřebovat: silné odhodlání, dobrou náladu a golfové srdce. Pro noční hru čelovou svítilnu, pro odpočinek stany, karimatky a spacáky.

Jsou zváni golfisté všech úrovní, kdo nebude mít partnera přihlaste se také, před startem Vám bude kolega přidělen.

Přihlášky na webu cgf.cz, nebo na mobilu 602566198 nebo osobně v recepci klubu – do pátku 12:00 hod. – ať pro Vás máme čas vše připravit!

Ať jste Janovský maratón už zažili, nebo ne, věřte, že na něj již nikdy nezapomenete!

Váš Honza Kršík

20190610_135045_78_5
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email