Pozvánka na turnaje – Gulášek, Křížem krážem a Svatomartinská husa

Pozvánka na turnaje – Gulášek, Křížem krážem a Svatomartinská husa

Vážení golfoví přátelé,

my Vás bez těch turnajů nenecháme, ať si ty ceny(a hezké pocity ze hry a setkání)domů přivezete!!! Dokud nám to počasí a hřiště dovolí, moc rádi se s Vámi všemi na Janově uvidíme!

Prozatím jsme připravili(a některé již vypsali) následující akce:

  1. Povolební gulášek – v neděli 10.10. od 10 hodin

Již tuto neděli se uskuteční, pro Vás jako odměna za Vaši volební účast,. Jde o poslední hendikepový turnaj na 18 jamek s úpravou hcp, jako tradičně se svačinou a obědem, kde bude podáván jak je patrno již z názvu turnaje skvělý gulášek. Start je hromadný v 10:00 hodin.

2. Janov křížem krážem – v sobotu 16.10. od 10 hodin

Cross-country systémem texas scramble, pohodový turnaj bez starostí o Váš hcp. Budeme hrát naše hřiště, ale z jiných odpališť a na jiné greeny…! Bude to nevšední zážitek, který si mohou užít i hráči bez hcp nebo bez registrace v ČGF. Po hře se zahřejeme v restauraci u oběda, startovné bude jen 250,-Kč!

3. Svatomartinská husa – v sobotu 13. listopadu od 10:00

Obnovujeme tradici tohoto populárního turnaje na Janové! Sváteční setkání, kde golf je až na 1. místě, společně s gurmánským zážitkem z kaldonu, voňavé pečené husičky a ochutnávkou letošního Svatomartinského vína! Tým našich skvělých kuchařů slibuje připravit tuto hostinu s puncem nejvyšší kvality.

Na tento turnaj se prosím přihlašujte(na serveru cgf.cz, nebo telefonem u mě – 602566198, nebo mailem na honzakrsik@gmail.com, nebo u Hanky Molkové) s předstihem – tak, aby Hanka nejlépe týden dopředu věděla, kolik husí a vín má připravit a zajistit.

Na hřišti budou pro Vás připraveny samozřejmě tekuté zahřívací prostředky, tak aby jsme letošnímu chladu a zimě dali na frak! Startovné 400,-Kč(v tom je už ta hostina), teplé oblečení a veselá nálada, to jsou základní atributy Vaší účasti. Po hostině můžeme pokračovat přátelským posezením(kdo to přežene i poležením) s příjemnou hudbou

Moc se na Vás těšíme!!!

Guláš
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email