Krátká zpráva z Valné hromady klubu

Krátká zpráva z Valné hromady klubu

Milé členky, milí členové klubu, 

jak jistě víte, v sobotu 3. 12. 2022 proběhla v Janově volební Valná hromada. V první části byly prezentovány informace o stavu klubu v roce 2022. Pro nás všechny je jistě potěšující zpráva, že se nám – navzdory ekonomické krizi, inflaci i požáru v Česko-Saském Švýcarsku daří hospodařit s vyrovnaným výsledkem. To je díky vám, ale i tomu, že jsme v uplynulém roce šetřili a tudíž neinvestovali do nových strojů a tým greenkeeperů byl pouze dvoučlenný.

V druhé části proběhly volby. Dosavadní Výbor ukončil svoji činnost a proběhla volba 7 nových členů Výboru, který doznal změn. Na základě tajné volby byli do Výboru zvoleni (poprvé i jedna žena!) tito členové klubu: Jiří Honsa, Jan Kršík, Josef Radimecký, Hana Hykšová, Alexandr Lollok, Vladimír Šoltys a Jaroslav Mareš. Na následné ustavující schůzi Výboru dne 12. 12. 2022 jsem byl opět zvolen prezidentem klubu a Vladimír Šoltys viceprezidentem.

Na zimní období jsme pro vás připravili řadu společenských, ale i sportovních akcí, o nichž vás již Honza Kršík informoval a/nebo průběžně informuje. Všichni pak doufáme, že nám příští rok již nepřipraví další katastrofické scénáře, jako v předešlých 3 letech a my si budeme moci společně v klidu užívat hlavně golf.

Teď už mi nezbývá, než vám popřát klidné vánoční svátky a vstup do roku 2023 a těšit se na společná setkání na našem krásném golfovém hřišti v příští sezóně.

Sportu zdar a golfu zvlášť

Josef Radimecký

prezident klubu

IMG_3616
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email