Krátká zpráva o stavu klubu

Krátká zpráva o stavu klubu

Milé členky, milí členové klubu, 

blíží se konec sezóny, která se z počátku zdála být nejistou, a proto bych vás chtěl krátce informovat o tom, jak si jako klub stojíme a jaký je výhled na příští rok: 

  • klub hospodaří s udržitelným a vyrovnaným rozpočtem, ač jsme byli nuceni koupit 2 sekačky… Proto bych vám všem rád poděkoval za přízeň – za to, že jste klub neopustili, že se účastníte klubových akcí, brigád atd. Poděkování patří i majiteli hřiště J. Melzerovi, všem sponzorům a partnerům klubu. 
  • za péči o hřiště patří poděkování našemu novému managerovi Honzovi Kršíkovi a jeho spolupracovníkům;  
  • do klubu přibyli noví členové a několik dalších se ke vstupu do klubu chystá, přes zimu plánujeme i promo akce s cílem přilákat do tréninkového centra nové děti;
  • blíží se i čas úhrady hráčských poplatků na rok 2022. Proto připomínám, že Valná hromada dne 13. 6. 2021 schválila jejich navýšení o 1.000,- Kč pro dospělé hráče (tj. na 8.500,- Kč), o 300,- Kč pro děti a o 500,- Kč pro mládež;
  • již teď začínáme chystat turnajový kalendář na příští rok a těší nás, že s námi chtějí i nadále spolupracovat naši stávající, ale i noví či staronoví partneři. 
  • na podzim a zimu plánujeme tradiční klubové akce, které jsme v loňském roce kvůli lockdownu nemohli pořádat a doufáme, že se to již nebude opakovat. 

Sportu zdar a golfu zvlášť

Josef Radimecký

prezident klubu

IMG_3616
Share on facebook
Share on twitter
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email